Skaisto Skatu Aģentūra

Kolektīvu ekskursijas

Organizējam individuālus braucienus un ekskursijas kolektīviem.

Jebkuru mūsu gada programmas maršrutu varam saskaņot un saplānot atbilstoši Jūsu vēlmēm un iespējām.
 
Mēs nodrošinām maršruta izstrādi, programmas saskaņošanu (naktsmītņu, apskates objektu, ekskursiju un aktivitāšu rezervācijas), transportu, vīzu noformēšanu (ja tas nepieciešams), ceļojuma apdrošināšanu u.c.
Ja vēlēsieties, tad ar Jums kopā dosies arī pavadošais gids, kurš rūpēsies par veiksmīgu programmas norisi, sniegs ceļa informāciju u.tml.
 
Ja Jūs ir ieinteresējis kāds no mūsu maršrutiem vai vēlaties doties kādā citā maršrutā kopā ar mums, lūdzam sazināties!
Tel. 67221767
Mob. 26415127
E-pasts: [email protected]
 
Daži maršrutu piemēri kolektīviem

VIENAS DIENAS EKSKURSIJAS:

Aglona - dienišķā un dievišķā maize. Preiļos Jeļenas Mihailovas unikālo leļlu galerija. Aglonas maizes muzejs ar kulinārā mantojuma pusdienām. Aglonas Bazilika – garīgā stiprinājuma un ticības vieta. Karaļkalns Kristus godam.
 
Mercendarbes muižas stāsti | Ziepju liešana | Baldones šarms. Mercendarbes muiža - ekskursija un ziepju gatavošanas meistarklase. Rīgas ainava no skatu torņa Riekstukalnā. Neklātienes ceļojums zvaigžņu ceļos ar Lielo Šmitu. Iepazīsim Baldoni -savulaik slaveno kūrortu: “Ķirzaciņa”, Vanagkalns, Baltā pils uc. Ausekļu dzirnavas Baldonē.
 
Pa Dižgaru ceļu Vidzemē. Kultūrvēstures pērlītes virknējot... Virešu novadpētniecības centrā Mājvieta K.Apšukrumas dzīve un daiļrade. Gaujienas muižas stāsts un “tikšanās ar Jāzepu Vītolu” muzejā Anniņas. Lapegļu aleja uz Bormaņu muižu. Trapene – Ojāra Vācieša bērnības takas – 8 kustoņu pārsteigums un citu novadnieku - kultūras darbinieku dzīvesstāsti. E.Zālītes muzeja interaktīvais piedāvājums Apē, kur vēsture saplūst ar mūsdienām.
 
Uz Preiļiem. Mākslinieces Sintijas porcelāna trauku zīmola “gabaliņš pieskāriena” darbnīca. Miniatūrā karaļvalsts - raksturleļļu un karalisko tērpu pasaule. Stāsts par Čedaras sieru (degustāciju). Unikālā metāla eksponātu galerija. Preiļu parks. Pastaigā pa grāfu Borhu bijušo īpašumu.
 
Alūksne- Ziemeļvidzemes skaistais zieds. Ernesta Glika ozoli. Bībeles muzejs. Hāberlanda vadībā celtais dievnams. Alūksnes bānīša stacija.Dabas muzejs Vides labirinti. Pils parks.
 
Dienvidigaunija un Munameģis. Hānjas augstienes ainavas no Munameģa. Veru – Dienvidigaunijas kultūras novads. Piusas smilšu alas. Vastselīnas pilsdrupas un jaunais apmeklētāju centrs.
 
Liepāja – dzintara pilsēta, kurā piedzimst vējš. Visa  diena veltīta Liepājai:  Karostas vēstures takas  - interesentiem arī Virssardzes  cietums. Sv. Nikolaja katedrāle, izgriežamais tilts un Ziemeļu mols. Liepājas ekskursija vēsturiskajā centrā: Rožu laukums un Romas dārzs, Tirgoņu iela un Pētertirgus, Dārza ielas radošais kvartāls, Kūrmājas prospekts un Piejūras parks. Jaunliepāja.
 
Tava diena Jaunpiebalgā! Jāņaskola | Skrāģu krogs – Baņutai 100. Jāņaskola. Muzejā uzzināsim par E. Dārziņa un J. Sudrabkalna dzīvi un daiļradi. Skārģu krogs - "Baņuta" pirmiestudējumam 100! Muzeja izveidotājs Guntis Gailītis mūs uzņems Zosēnos. Jaunpiebalgas ekskursija – ievērojamākās vietas – muzejs, baznīca, mākslas telpa u.c.
 
Sijā zeltu, Daugaviņa... Pārgājiens gar Pērsi un Daugavu. Likteņdārzs u.c. Ir vērts pašam izdzīvot skaistu Daugavas stāstu, kuģojot gar dolomīta klinšu krastiem. Kāpsim uz vikingu laivas “Lāčplēsis” klāja un dosimies braucienā pa Daugavas kanjonu. Zivju pikniks! Pārgājiens gar Pērsi un Daugavu. Kokneses pilsdrupas. Kokneses luterāņu baznīca. Likteņdārzs. Bilstiņu muiža.
 
Daugavpils un Marka Rotko mākslas centrs. Daugavpils. Daugavpils cietoksnis – unikāla pilsēta pilsētā. Marka Rotko mākslas centrs – daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas, kultūras un izglītības centrs. Baznīckalns, kur vienuviet  līdzās sadzīvo un darbojas četru konfesiju dievnami.
 
Uz Kolkas ragu un zivju smeķēšanu. Dundaga un Dundagas pils. Slīteres nacionālais parks, Šlīteres bāka - noslēpumaina un pievilcīga. Kolkasrags – vieta, kur Dižjūra ar Mazjūru tiekas... Kaltenes akmeņainā jūrmala. Atpūta pie jūras ar plašu izklaides programmu un zivju smeķēšanu Zvejnieku sētā Dieniņas. 
 
Likteņdārzs un pārsteidzošā Koknese. Koknese - sena Hanzas pilsēta gleznainā Daugavas krastā. Likteņdārzs. Mazā kāpa – amatu, atpūtas un mācību centrs. Z/S Janavas - skaistuma noslēpumi, kosmētikas "degustācija", iespēja baudīt, iegādāties visdažādākās zālīšu tējas.
 
Kalsnavas arborētums un Cesvaines pils. Kalsnavas arborētums. Madona. Cesvaines pils - viena no skaistākajām un romantiskākajām Latvijas pilīm. Madonas Domu pietura. Skaists dārzs, viesmīlīgi saimnieki un garšīgi augļu – ogu vīni.
 
Kuldīga un Alsungas sievas. Kuldīgas ekskursija. Alsunga – suitu novads pelnīti lepojas ar krāšniem etnogrāfiskajiem tērpiem, skaņām dziesmām, dzīvām tradīcijām! Alsungas Sv. Miķeļa katoļu baznīca. Jūrkalnes stāvkrasti.
 
Kurzemes smeķis | Lauku saimniecības | Degustācijas. Pure Chocolate - šokolādes muzejs. Kazu saimniecība Vandzenē - bagātīga produktu degustācija. Dienliliju dārzs un gardu vīnu degustācija Laucienā. Rozes, Valguma pasaule un vēl... - pēc Jūsu ieskatiem! 
 
Teātri un koncerti. Kolektīva brauciens uz kādu no koncertiem vai teātra izrādēm (Valmiera, Cēsis, Liepāja, Rēzekne u.c.) un ceļā vēl kāds Jūs interesējošs apskates objekts / saimniecība / aktivitāte.
 

DIVU DIENU EKSKURSIJAS:

JAUNUMS! Ceļojums uz AIZNEMŪNI – Lietuvas Suvalkiju! Suvalkija, saukta arī Sūduva - viens no 5 Lietuvas etnogrāfiskajiem novadiem. Jurbarkā šķērsosim Nemūnas tiltu, lai nokļūtu Aiznemūnē! Etnogrāfiskā suvalku sēta. Ģelgaudišķes pilsētiņa. Unikālā Vaiguvas upe-iela. Nakts Marijampolē. Kybartai - pilsēta uz robežas ar Krieviju.
 
SPA atpūta lielākajā DZINTARA SAUNĀ. Palangas kūrorta noskaņas - ekskursija un pastaiga, gājēju iela un jūras tilts. Pēcpusdienā ierašanās vienā no populārākajām Lietuvas SPA viesnīcām – ATOSTOGU PARKAS! Unikālā dzintara pirts “Saule”, pirtis un SPA baseini.
 
Gar Peipusu uz Narvu: atpūta Toila SPA Hotel. 2 dienu ceļojums Igaunijā… Alatskivi pils un parks. Peipusa ezers un Kallastes sarkanā klints. Kukruses muiža, Valaste – augtākais Baltijas ūdenskritums Ontikas stāvkrastā. Narva – ekskursija robežpilsētā. Pils muzejs varenajā Hermaņa cietoksnī.
 
No Rāznas ezera līdz Austrumu robežai! Jūgendstila pērle Latgalē – Lūznavas muiža. Teikām un leģendām apvītais Mākoņkalns, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Rāznas ezeru. Fotopauze Lipuškos. Ģitāru darbnīcu “AttAck”. Pēcpusdienas pārgājiens Lielajā Liepu kalnā un skatu tornī. Kārsavas pierobežas šarms! Salnavas Muzikantu ciems – neaizmirstama diena Salnavā, ar teijāteri, jestru dziedāšanu, fotosesiju u.c. Latgolys šmakovkys dedzinātava un Malnavas muižas vēsture.
 
Igauņu dabas pērle – HĪJUMĀ sala! Hījumā salas ziemeļnieciskā ainava un kadiķu audzes. Hījumā Stounheidža – akmens labirints. Suuremoisa – lielākā un greznākā muiža. Kerdla – Hījumā salas “galvaspilsēta”. Iespaidīgā Kepu pussala un bāka. Tahkunas rags. Soera lauku mājas muzeja ekspozīcija. Puhalepa baznīca.
 
Mēs mīlam Saremā! Skaists ceļojums uz Igaunijas lielāko salu – Sāremā.  Kuresāres bīskapa pils, Kāli meteorītu krāteris, viduslaiku baznīcas un Pangas klintis. Anglas vējdzirnavau atpūtas  centrs piedāvā dažādas izziņas un atpūtas programmas, bet pastaigu cienītājiem prieku sagādā kadiķu audzes, krāšņie skati un neiztrūkstošie laimes akmentiņi Sirves zemesragā. Naktsmājas un atpūta SPA viesnīcā Kuresārē.
 
Ceļojums uz Nemunas deltu! Klaipēda – ostas pilsēta, nozīmīgs kultūras centrs. Kuršu līča piekrastes zvejnieku ciemi. Ventes raga bāka un ornitoloģiskā stacija putnu migrācijas ceļā. Nemunas delta - izbrauciens ar kuģīti uz Minijas zvejnieku ciemu/muzeju. Rusne – robežpilsētiņa un lielākā Lietuvas sala. Šilutes kultūrvēsture, ievērojamākās vietas, interesantie cilvēki, tradīcijas. Švekšna – Plāteru muiža un parks, Saules ģimnāzija un Sv.Jēkaba katoļu baznīca.
 
Krāšņie Daugavas loku stāsti. Daugavas senleja. Dinaburgas pilsdrupas un pils makets. Kolorītā Slutišķu. Latgaļu vakars Piedrujā! Galdā kūpēs gardi latgaliešu  ēdieni un dzērieni. Indra. Laimes muzejs. Indricas Sv. Jāņa Kristītāja Romas katoļu baznīca. Iepazīsim seno Krāslavu.
 
Viļņas un Traķu burvība! Viļņas skaistākie baroka dievnami,  Viļņas Universitāte, Katedrāle u.c., interesantās vietas, mākslinieku kvartāls Užupis un burvīgas   noskaņas  pilsētas ielās un laukumos.  Traķu pils leģendas un stāsti. Kernave – pirmā Lietuvas galvaspilsēta.
 

TĀLĀKI CEĻOJUMI KOLEKTĪVIEM:

Rietumnieciskā un romantiskā GRODŅA! Bezvīzu reģions (4 dienas)
Ceļojums NEMUNAS krastos. Grodņa – rietumnieciskā un romantiskā skaistule, viena no senākajām Baltkrievijas pilsētām. Grodņas lepnums – Leļļu teātris un muzejs, dievnami, pilis, vides objekti. Drucku – Ļubecku pils, Augustovas kanāls ar kuģīti, kulinārā mantojuma pusdienas kopā ar folkloras ansambļa priekšnesumiem.
 
KARALISKĀ KĒNIGSBERGA! Kaļiņingrada, Tilzīte, Raušena, Palmnikene, Pillau (5 dienas)
Sovetska jeb leģendārā TILZĪTE. Kaļiņingradas apskates ekskursija. Zeļenogradska un Šakenas pils. Jantarnij - Dzintara ciems, senāk PALMNIKENE! „MAZĀ ŠVEICE” – Svetlogorska (Raušena). BALTIJSKA (agrāk Pillau)– Krievijas kara flotes osta. Pārbrauciens līdz Kuršu kāpām! Unikāla iespēja iepazīt Kuršu kāpas krievu galu. Efa kāpa, senā Rossiten, slavenās zivju pusdienas.
 
MANA ZELTA PĒTERBURGA | AVIOceļojums (6 dienas)
Izbraukums ar kuģīti pa Pēterburgas kanāliem, Sanktpēterburgas ekskursija - Kazaņas un Īzaka katedrāles, Krievu mākslas muzejs, Faberžē muzejs, Pētera un Pāvila cietoksnis. Pēterhofas Strūklaku dārzs. Carskoe selo (Puškina), Katrīnas pils un Dzintara istaba; Mihailovskas pils leģendas; Ziemas pils Ermitāžas Ģenerālštāba ēkā - modernās mākslas kolekcija. Kronštates atjaunotā Jūras katedrāle.
 
KARĒLIJA - SKARBO ZIEMEĻU SKAISTULE! Unikālās Solovku salas! (7 dienas)
Ekskursiju slavenajā Pēterhofā. Vakara ekskursija ar autobusu Sanktpēterburgā. Sortavala. Marmora kalnu parks “Ruskeala”. Centrālā Karēlija – Kondopaga. Petrozavodska. Slavenā Kiži sala. Oņegas ezers. Preobraženskas dievnams. Solovecku arhipelāgs; unikālais ‘’Klostera cietums”. Ekspedīcija uz Lielo Zajaicu salu. Girvas krāteris, Kivača ūdenskritums. Novgoroda.
 
Pa BALTKRIEVIJAS lielo loku! MINSKA, MIRA un NESVIŽA, senā LIDA (5 dienas)
Ekskursija “Minska krāsainajās ugunīs, Jaunā Minska, modernā apbūve. Ņemiga – senais centrs. Kultūrvēsturiskais komplekss “Staļina līnija”. Ņesviža un Mira - izcilākie Baltkrievijas arhitektūras pieminekļi. Novogrudok. K.Kačana mākslas galerija. Lielākā un senākā stikla rūpnīca “Neman”. Lidas ekskursija. Baltkrievu etnokultūras komplekss “Nanosi Novoselje” pie Naroča ezera.
 

Ceļošana ir mūsu kaislība. Labākais veids, kā sevi provocēt. Ieraudzīt, sajust, atklāt, izbaudīt, izgaršot. Unikāls emociju, sajūtu, garšu un baudu kopums, kuru nav iespējams paturēt pie sevis. Un vienīgais, kurā vērts investēt. /Una Meistere un Andrejs Žagars/

Brīnumi notiek nevis par spīti Dabai, bet gan… par spīti tam, ko mēs par Dabu zinām. Sv. Augustīns

Tumšie mākoņi pārvēršas debess puķēs, kad tos noskūpsta gaisma. /R. Tagore/

– Vai jūs man lūdzu nepateiktu, pa kuru ceļu es varu no šejienes izkļūt? – Tas stipri vien atkarīgs no tā, kur tu gribi nokļūt, – Kaķis atbildēja. – Man gandrīz vienalga, kur, – Alise sacīja. – Tad jau arī ir vienalga, pa kuru ceļu tu ej, – teica Kaķis / L.Kerols, Alises piedzīvojumi Brīnumzemē

Bijība Tā Kunga priekšā ir atziņas sākums /Sal.pam.1:7/

Cilvēka patiesais skaistums labāk izpaužas viņa darbos nekā ārienē

Attiecies pret saviem draugiem tāpat kā pret savām bildēm – vienmēr apskati tos vislabākajā gaismā. /J.J.Churchill/

Šodien ir rītdiena, par kuru Tu raizējies vakar. Raizes neatbrīvo Tavu rītdienu no problēmām, tās tikai atņem spēku Tavai šodienai.

Ja cilvēkam kaut kā ir par daudz, tad meklējiet - viņam arī kaut kā ļoti pietrūkst. /Arvīds Skalbe/

Pārāks un jaukāks nekas nav bijis virs zemes, ja mīla valda starp vīru un sievu, ja abi, kad saskan tiem prāti, rūpīgi pārvalda namu; tas īgnumu sagādā skauģiem, labvēļiem sirsnīgu prieku, bet paši to sajūt kā laimi. Homērs Odiseja

Cilvēka patiesais skaistums labāk izpaužas viņa darbos nekā ārienē.

Atļauj sev izbaudīt to, ko tev piedāvā šodiena, nesabojā to ar bailēm no rītdienas. /E.Džeimsa/

Brīžos, kad es sāku domāt, ka perfekta audzināšana būtu nodrošinājums pret nepilnīgiem bērniem, Dievs man atgādina, ka Viņš ir perfekts, bet Viņa bērni ir pagalam nepilnīgi. /T.Tchvidjian/

Cilvēkiem ir divas puses: labā un sliktā; pagātne un nākotne. Mīļotajā cilvēkā ir jāpieņem abas.

Šai pasaulē mūs dara bagātus ne tas, ko saņemam, bet tas, ko atdodam /H.Bīčers/

Mēs, kas kaut ko saprotam par dzīvi, protams, pasmejamies par skaitļiem! /Antuāns de Sent-Ekzperī/

Ai, tēvu zemīte, tavu jaukumiņu! Smildziņa ziedēja sudraba ziedus! /L.t.dz./

Es nekad nemainītu vijolītes, kas ir bijušas draugos ar meža klusumu, pret Itālijas skaistajām rozēm. Jānis Zābers, latviešu tenors

Aizveriet savas ausis pret nelāga runām, savas acis pret lietām, ko nevar uzlūkot bērns vai eņģelis, un neturiet sevī domas par cilvēkiem, kādas jūs negribētu zināt citos par sevi!

Dzīve ir pārmaiņas. Reizēm tās ir sāpīgas. Reizēm tās ir skaistas. Bet parasti abas kopā. Juris Rubenis

Dažu principu zināšana viegli aizstāj dažu faktu nezināšanu /Helvēcijs/

Cilvēks ceļo pa pasauli, meklēdams to, kas viņam vajadzīgs, un, mājās atgriezies, atrod to /J.Muirs/

Uzskati ir kā mīlestība, tos nevar uzspiest. Arturs Šopenhauers, vācu filozofs

Cilvēka raksturs ir arī viņa liktenis /Hērakleits/

Visa mūsu dzīves jēga ir ietverta divos vārdos: mīlestība un darbs. Arkādijs Pancs, psihoterapeits

Iespējas viena otru izslēdz.

Cilvēki, kas allaž atskatās pār plecu, agrāk vai vēlāk kaut kam uzskries. / Čārlzs Hafins

Baidīties no Dieva var divējādi: kā pusaudzim un kā mazam bērnam. Kā pusaudzim – kaut nu tēvs neienāktu istabā! Un kā bērnam – kaut nu tēvs neizietu no istabas…/pēc R.Eimaņa/

Attiecības ir izdevušās, ja Satiekam tajās sevi kā brīnišķīgu cilvēku.. Bet parasti mēs sapņojam satikt otru kā brīnišķīgu cilvēku..

Cilvēki, kas allaž atskatās pār plecu, agrāk vai vēlāk kaut kam uzskries. / Čārlzs Hafins

Ceļš ir mērķis /Konfūcijs/

Blakus lieliem vārtiem vienmēr ir mazi vārtiņi /V.Gžegorčiks/

Ceļa spieķi iedod tēvs, ceļa maizi – māte /Latviešu tautas sakāmvārds/

Ceļojumi un mīlestība droši vien ir labākais, kas ir šajā pasaulē Gan viens, gan otrs apliecina, ka tu pasaulē neesi viens /S.Timofejevs/

Ceļš ir mērķis /Konfūcijs/

.. varam pavadīt visu mūžu, kāpjot pa panākumu kāpnēm, lai tikai kāpņu augšgalā atklātu, ka tās atstutētas pret nepareizo sienu / mūks Tomass Mērtons

.. jo, kur ir tava manta, tur būs arī tava sirds /Mat.ev. 6:21/

Dvēsele tāpat kā ķermenis pārtiek no tā, ar ko tiek barota /J. Holands/

Ceļošana ir mūsu kaislība. Labākais veids, kā sevi provocēt. Ieraudzīt, sajust, atklāt, izbaudīt, izgaršot. Unikāls emociju, sajūtu, garšu un baudu kopums, kuru nav iespējams paturēt pie sevis. Un vienīgais, kurā vērts investēt. /Una Meistere un Andrejs Žagars/

Ar laiku un pacietību zīdkoka lapas pārtop zīda apģērbā /Austrumnieku paruna/

Dzīvē ļoti svarīgi zināt, kurā brīdī jāizmanto gadījums, taču ne mazāk svarīgi zināt, kad gadījums nav jāizmanto. Bendžamins Dizareli, britu politiķis un rakstnieks

Ceļojumi un mīlestība droši vien ir labākais, kas ir šajā pasaulē Gan viens, gan otrs apliecina, ka tu pasaulē neesi viens /S.Timofejevs/

Cilvēki ir vientuļi tāpēc, ka tiltu vietā viņi būvē mūrus

Atbildība bez mīlestības padara nesaudzīgu.

Būt pārņemtam ar to, ko cilvēki domā, ir ātrākais veids, kā aizmirst par to, ko Dievs domā /C.Groeschel/

Atrast Dievu ir pats svarīgākais. Tas ir kā iemīlēties pilnīgi un galīgi. Tas, ko tu mīli, ietekmēs visu. Ko tu lasi, domā, zini, kas lauž tavu sirdi un kas pārsteidz tevi priekā un patiesībā. Iemīlies, paliec mīlestībā un tas izšķirs visu / Pedro Arrupe. Meditācijas/

Cilvēks ceļo pa pasauli, meklēdams to, kas viņam vajadzīgs, un, mājās atgriezies, atrod to /J.Muirs/

.. bez tumsas nekas nepiedzimst, bez gaismas nekas neuzzied…

Cilvēki ir vientuļi tāpēc, ka tiltu vietā viņi būvē mūrus